Ubezpieczenie samochodu w Liberty Direct

Firma ubezpieczeniowa Liberty Direct jest jedną z większych na rynku, dzięki czemu może swoim klientom oferować korzystne stawki na ubezpieczenie, a przy tym znacznie większą ochronę niż inne firmy. Bardzo duże znaczenie odgrywa to, ze w przypadku zakupu pakietów ubezpieczeń możemy mieć za niewielkie pieniądze pełną ochronę naszego pojazdu i nas samych.

Ubezpieczenie oferowane przez Liberty Direct przygotowywane jest tak, aby zwrócić uwagę klientów na oferowane produkty. Przy zakupie ubezpieczenia obowiązkowego OC otrzymujemy pakiet ubezpieczenia Mini Assistance, który zapewni klientom poczucie bezpieczeństwa podczas wypadku samochodowego. Holowanie odbywa się wówczas na koszt firmy ubezpieczeniowej. Ogromnym plusem jest również to, że składkę na ubezpieczenie możemy zapłacić w dwóch lub w czterech ratach, co znacznie mniejsza obciążenie finansowe. Polisa obejmuje przede wszystkim uszkodzenia z naszej winy wyrządzone innym osobom. W takim przypadku cała odpowiedzialność finansowa za szkody spada na Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Liberty Direct i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz