Ubezpieczenie OC w Allianz Direct

Ubezpieczenie OC w firmie Allianz Direct możemy nabyć w kilku wariantach. Pierwszym z nich jest wariant podstawowy, który chroni nas przed konsekwencjami finansowymi zdarzeń drogowych. Do tego ubezpieczenia dostajemy za darmo Mini Car Assistance, dzięki któremu nie będziemy mieli problemów z holowaniem pojazdów.

Kolejnym wariantem jest pakiet rozszerzony, w którym obok tradycyjnego ubezpieczenia OC w Allianz otrzymujemy również ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Mini Car Assistance. Pakiet pełny daje nam nie tylko podstawową ochronę w przypadku zdarzeń drogowych, ale również pełną ochronę prawną, która przydaje się w wielu przypadkach. W takiej sytuacji możemy sobie wybrać takie ubezpieczenie, jakie nam najbardziej odpowiada i jakie zapewni nam poczucie bezpieczeństwa. Firma ta stwarza klientom możliwość wyboru odpowiedniego ubezpieczenia, dzięki czemu ubezpieczenie obowiązkowe może zapewnić nam większą ochronę. Ceny takiego ubezpieczenia są niezwykle zróżnicowane, ale koszty możemy rozłożyć na dwie raty, co znacznie zmniejsza obciążenie portfela.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Allianz i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz