Ubezpieczenie auta w HDI

Dziś nie można wyjechać na ulicę samochodem, który nie jest ubezpieczony. W 2003 roku powstała nawet ustawa, która reguluje owe zagadnienia. Jakie jednak wybrać ubezpieczenie, tak by chroniło ja najlepiej i dawało największe gwarancję wypłacenia pieniędzy w razie konieczności? Na pewni wcześniej należy zrobić pewien rekonesans. A firm oferujących owe ubezpieczenia jest na polskim rynku bardzo wiele.

Ciekawą ofertą wydają się być Ubezpieczenia auta w HDI. Stawka za ubezpieczenie obliczana jest zawsze indywidualnie a pod uwagę brane są takie czynniki jak stan techniczny ubezpieczanego pojazdu, miejsce jego rejestracji, przeznaczenie samochodu, wiek właściciela i okres posiadania prawa jazdy a także ilość osób korzystających z danego pojazdu.

Oczywiście nie można powiedzieć, że ubezpieczenia samochodowe obejmują wszystkie szkody. Każdy ubezpieczyciel ma sporządzoną listę przypadków, kiedy ubezpieczony nie dostanie ani złotówki z polisy. Jeśli chodzi o Ubezpieczenia auta w HDI to nie można spodziewać się ani złotówki w przypadku kiedy kierujący pojazdem ubezpieczonym bezpośrednio wyrządził szkody mechaniczne innemu posiadaczowi pojazdu, kiedy samochód zostanie uszkodzony przez przewożone w nim bagaże, chyba że zostały spowodowane przez inna osobę, kiedy z samochodu zostaną skradzione jakieś wartościowe rzeczy bo samochód ulegnie poważnemu zanieczyszczeniu bądź skażeniu.

Czyli lista ta jest podobna do tych jakie mają inne towarzystwa ubezpieczeniowe. To znaczy że nawet w przypadku wykupienia takowego i tak trzeba chuchać i dmuchać na samochód, bo  nie za wszystkie szkody można dostać odszkodowanie. Co do składki, to jest oczywiście obliczana indywidualnie, jednak w porównaniu z innymi towarzystwami nie wychodzi aż tak drogo, co  dobitnie każdemu pokaże kalkulator składek dostępny na stronie internetowej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii HDI i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz