Ubezpieczenia samochodowe w MTU

Żadna ustawa nie reguluje konieczności posiadania ubezpieczenia AC czyli popularnego autocasco. Jednak jak bardzo jest ono czasami potrzebne, można przekonać się choćby jeżdżąc po mieście w godzinach ta zwanego szczytu, w Polsce najlepiej w tym celu udać się na przykład do Krakowa.

Tłok, mnóstwo pieszych, ciasne ulice i totalny brak miejsc parkingowych. W takich warunkach bardzo łatwo o stłuczkę. Dlatego tez warto mieć wykupione AC. Trzeba jednak pamiętać, żeby przed podjęciem decyzji o wyborze ubezpieczyciela dokładnie zapoznać się z ofertami, gdyż te są bardzo mocno zróżnicowane.

Wszelkiego rodzaju zestawienia można znaleźć w Internecie, jednak szczegółowe informacje należy zdobyć na infolinii danego towarzystwa. A jak wyglądają na przykład Ubezpieczenia samochodowe w MTU? Oczywiście proponowanych jest kilka wariantów ubezpieczeń. Jeśli chodzi o ubezpieczenia autocasco, to oferta jest naprawdę bardzo korzystna.

Wystarczy choćby zwrócić uwagę na wybór AC. Jest ono dostępne w dwóch wariantach: mini casco oraz maxi casco. Oczywiście różnice obejmują formę wypłaty ubezpieczenia. Kiedy klient zdecyduje się na wariant pierwszy, pieniądze zostaną mu z tego tytułu wypłacone w przypadku całkowitej szkody samochodu. Droższa opcja – maxi casco, ma znacznie szerszy wachlarz możliwości wypłaty ubezpieczenia.

Pokrycie strat nastąpi w przypadku skradzenia samochodu, gdy auto ulegnie całościowemu lub częściowemu zniszczeniu i gdy koszta naprawy pojazdu przekroczy siedemdziesiąt procent jego wartości. Ubezpieczenia samochodowe w MTU jeśli chodzi o AC mają dodatkowy plus, mianowicie do każdego pakietu gratis dodawana jest pomoc drogowa. AC nie zostanie natomiast wypłacone, jeśli naprawa szkód nie przekroczy trzystu złotych bądź jednego procenta wartości pojazdu.

Kwestią oczywistą jest także fakt, że naturalne zużycie samochodu także nie podlega wypłacie pieniędzy z tytułu AC.

Ten wpis został opublikowany w kategorii MTU i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz